Паризька мерія виступила за звільнення політв'язня Сенцова

На будівлі мерії вивісили портрет Сенцова і провели мітинг з виступами чиновників

Укринформ
На будівлі мерії 4-го округу Парижа вивісили портрет Олега Сенцова і провели мітинг з вимогами негайного звільнення українського режисера, незаконно утримується в російській колонії. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Олег Сенцов заарештований за свої переконання і ні за що інше. Його життя в небезпеці, і ми будемо продовжувати збиратися, поки він не стане вільним. Справедливе правосуддя для Олега Сенцова означає тільки одне - його свободу", - сказав заступник мера Парижа з міжнародних відносин та франкофонії Патрік Клугман, виступаючи перед учасниками акції.

Новини за темою: Німецький омбудсмен закликала РФ надати медичну допомогу Сенцову, - посол

Також перед учасниками акції виступили посол з прав людини МЗС Франції Франсуа Крокет, голова Amnesty International France Сесіль Кудриу і письменник П'єр Леметр.

"Ми продовжуємо мобілізувати всі мерії міста для того, щоб об'єднати ваші дії, дії громадянського суспільства, людей творчості та інтелектуалів - всіх, хто веде цю боротьбу. Це маленький крок, маленький внесок нашого міста і я радий його зробити", - зазначив у своєму виступі мер 4-го округу Парижа Еріел Веиль.

Український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений у РФ до 20 років колонії, оголосив безстрокове голодування 14 травня. Основна його вимога - звільнити усіх українців-політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів