Партію Марін Ле Пен позбавили 2 млн євро державних дотацій

Причиною стала причетність глави партії до справи про розтрату коштів

Daily Mail

У Франції судові слідчі скоротили на 2 млн євро державні дотації правої партії "Національне об'єднання", очолюваної Марін Ле Пен. Про це повідомляє прес-служба партії.

Як повідомляється, загальна сума річної дотації становить 4,5 млн євро.

Голова партії Марін Ле Пен заявила, що подібне рішення є "нехтуванням демократії" і "вбивством першої опозиційної партії". Також вона повідомила, що без цих коштів, які повинні були надійти на рахунки партії в понеділок, "Національне об'єднання" "помре вже до кінця серпня".

Видання DW зазначає, що виплата була утримана слідством через те, що раніше суд визнав Марін Ле Пен у розтраті грошей Європарламенту. Тоді її викрили в фіктивному працевлаштуванні помічника, і оштрафували на 320 тисяч євро.

Нагадаємо, раніше партія "Національне об'єднання" носила назву "Національний фронт". Раніше партія виключила зі свого складу засновника, Жана-Марі Ле Пена, який потрапив під суд за свої антисемітські висловлюваня. Саму Марін Ле Пен звинуватили в тому, що вона отримала близько 10 мільйонів євро від Російської Федерації за її публічне і неодноразове схвалення анексії півострова Крим.

Джерело: DW

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів