Парламент Єгипту схвалив передачу двох островів у Червоному морі Саудівській Аравії

Острова Тиран і Санафір є незаселеними

Острова Тиран і Санафир в Червоному морі EADaily

Парламент Єгипту схвалив передачу двох нежилих єгипетських островів у Червоному морі Саудівській Аравії, передає УНН з посиланням на Reuters.

"Парламент Єгипту схвалив договір, поступившись суверенітетом над двома безлюдними островами Червоного моря на користь Саудівської Аравії. Про таке повідомив спікер Алі Абделал в середу", - говориться в повідомленні.

Варто відзначити, що тепер договір повинен бути ратифікований президентом Абдель Фаттах аль-Сісі, однак це лише формальність.

Нагадаємо, в квітні 2016 країни підписали угоду про делімітацію морського кордону між державами, згідно з якою Саудівській Аравії відійшли безлюдні острови Тиран і Санафір, що перебували під управлінням Єгипту, уряд Єгипту схвалив угоду про передачу єгипетських островів у Червоному морі Саудівській Аравії і відправив його для затвердження в парламент країни.

Тоді в країні пройшли демонстрації проти передачі островів Саудівській Аравії. Акції закінчилися зіткненнями між протестуючими і поліцією.

Раніше президент Єгипту Абдул-Фаттах Ас-Сісі і король Саудівської Аравії Салман уклали угоду про будівництво моста між двома державами через Червоне море.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...