Парламент Угорщини переобрав Орбана прем'єр-міністром на тлі протестів

За підсумками виборів у квітні його партія "Фідес" отримала 133 із 199 місць у парламенті

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан Reuters

Парламент Угорщини в четвер, 10 травня, обрав Віктора Орбана на посаду прем'єр-міністра на тлі протестів, що тривають проти нього. Про це повідомляє Reuters.

За підсумками виборів у квітні його партія "Фідес" отримала 133 з 199 місць у парламенті, що дає можливість змінювати конституцію країни. Прем'єр Орбан наголосив, що не планує вхід Угорщини в єврозону, проте країна все одно залишиться членом Європейського Союзу.

Нагадаємо, 8 травня в Угорщині біля будівлі парламенту в Будапешті зібралося кілька тисяч людей, які виступали проти Орбана. Як повідомляється, люди прийшли з протестними плакатами. Вони звинувачують Орбана і його партію "Фідес" у маніпулюванні результатами парламентських виборів.

Новини за темою: Чим обернеться для ЄС перемога Орбана на парламентських виборах в Угорщині?

Демонстрація була організована громадською організацією "Ми - це більшість", яка вже збирала протести 14 і 21 квітня. Після початку акції о 18:00 за місцевим часом на вулиці вийшли близько 10 тисяч осіб. Організатори заявили, що "не дозволять корумпованій системі Віктора Орбана позбавити нас нашої свободи, субсидій ЄС або місця нашої країни в Європі".

Новини за темою: Газова інтрига Орбана: Як Угорщина грає на суперечностях Росії і США

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів