occrp.org

Систематичні порушення податкового законодавства крупними компаніями повинні каратися зниженням їх кредитного рейтингу. Про це заявили експерти ООН в області прав людини, коментуючи документи "Paradise Papers", повідомляє Центр новин ООН.

Новини за темою: Paradise Papers: спадкоємець британського престолу вивів в офшори сотні тисяч фунтів

"Багаті люди і міжнародні корпорації продовжують користуватися неетичними методами в спробі знизити податки до мінімального рівня. Тому державні бюджети не отримують достатніх надходжень, щоб покрити витрати, що призводить до зростання заборгованості", - йдеться в заяві.

Експерти ООН також підкреслюють, що порушення податкового законодавства сприяють зростанню соціальної несправедливості та обмеження прав людини по всьому світу.

Новини за темою: Луценко прокоментувала звинувачення у бік Порошенка після публікації розслідування Paradise Papers

Нещодавно повідомлялося, що центр розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP) в неділю, 5 листопада, оприлюднив нове журналістське розслідування Paradise Papers "Документи райських островів" на підставі черговий витоку документів з офшорних фірм про рахунках топ-чиновників.

Зокрема офшори на екзотичних островах журналісти виявили у президента Петра Порошенка. В розслідуванні "Слидство.інфо" на підставі витоку документів затверджується, що у глави держави було відкрито офшор на Британських Віргінських островах з метою мінімізації сплати податків його фірми Roshen.