Paradise Papers: спадкоємець британського престолу вивів в офшори сотні тисяч фунтів

Гроші йшли в тому числі і на придбання земельних ділянок з метою їх захисту від вирубки лісів

З відкритих джерел

Вивчення журналістами матеріалів під назвою Paradise Papers ("Документи з райських островів") показало, що Керуюча компанія королівського герцогства Корнуолл, що належить принцу Чарльзу, інвестувала в офшори сотні тисяч доларів. Про це пише The Guardian.

Зокрема, компанія вклала гроші в офшорні фонди і компанії, в тому числі і в бізнес-структуру на Бермудських островах, якою керує один з кращих друзів Чарльза ще з часів його навчання в Кембриджі, заводчик коней Х'ю ван Катсем.

Новини за темою: У документах Paradise Papers опинилася й компанія Apple

За даними документів, рішення про інвестування $100 тисяч в компанію ван Катсема, яка займається придбанням земельних ділянок з метою їх захисту від вирубки лісів, приймалося в обстановці суворої секретності. При уявній шляхетність подібного кроку ситуація виявилася досить болючою, так як кошти передавалися в компанію на чолі з настільки близьким другом принца, де їх могли витратити на інші цілі.

Новини за темою: Paradise Papers: Мадонна, Боно і Кіра Найтлі опинилися серед любителів офшорів

У керуючій компанії пояснили, що принц Чарльз давно вже зайнятий вирішенням питань, що мають відношення до природоохоронної проблематики, і нагадали, що спадкоємець британського престолу писав книги і виступав з промовами з проблем екологічного характеру ще в 1980-х роках. До того ж, за словами представників компанії, сам принц не брав участі безпосередньо у прийнятті рішень, пов'язаних з інвестиціями.

Раніше з Paradise Papers стало відомо, що королева Великобританії Єлизавета II інвестувала в офшори близько 10 млн фунтів стерлінгів ($13 млн).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів