Папа Римський надіслав на Мальту листа зі співчуттями про смерть журналістки

Наголошується, що це дуже рідкісний жест з боку Ватикану

Папа Римський Франциск Reuters

Папа Римський Франциск надіслав Мальті лист із співчуттями про смерть мальтійської журналістки Дафни Каруани Галіції, яка розслідувала корупційні злочини в рамках проекту Panama Papers. Про це повідомляє The Guardian.

Папа Франциск написав, що він молиться за родину журналістки і всього мальтійського народу "в цей складний момент". Також він сказав, що "засмучений з-за цієї трагічної смерті".

Видання зазначає, що лист із співчуттям від Папи Римського, коли вмирає приватна особа – це надзвичайно рідкісний жест з боку Ватикану.

Новини за темою: Журналістку на Мальті підірвали за допомогою дистанційно керованої бомби, – уряд

Раніше повідомлялося, що на Мальті підірвали автомобіль журналістки Дафни Каруани Галіції, яка була автором розслідувань корупції в рамках проекту Panama Papers. В результаті вибуху загинула журналістка. Пізніше в столиці Мальти Валлете люди зібралися під будівлею суду, вимагаючи правосуддя після вбивства журналістки Дафни Каруани Галіції. За даними місцевих ЗМІ, два тижні тому Каруана Галіція повідомила в поліцію, що їй погрожують вбивством. Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за вбивство журналістки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...