Папа Франциск закликав політиків припинити ображати один одного і знизити кількість своїх "агресивних дебатів". Про це він сьогодні, 17 січня, заявив на імпровізованій бесіді для студентів вищих навчальних закладів в Римі.

"Політикам потрібно почати менше говорити і більше слухати. Може тоді образи перестануть бути нормальним явищем", - сказав Франциск.

Він говорив про "політичні дебати на телебаченні, де опоненти звикли перебивати і перекрикувати один одного" і додав, що "світове суспільство втрачає відчуття соціального існування, яке будується на діалозі".

Також він застеріг світових лідерів від політики, спрямованої проти мігрантів і додав, що він сам є "сином італійських мігрантів в Аргентині".Папа закликав  відмовитися від антимиграционных рухів, сила яких зросла в США і багатьох країнах Європи, включаючи Італію, і додав, що мігрантів потрібно сприймати "як людських братів і сестер".

"Війни починаються в наших серцях. Це відбувається тоді, коли ми не в змозі поважати, спокійно говорити і слухати", - сказав Франциск.

Нагадаэмо, нещодавно Папа Римський Франциск під час свого щотижневого звернення у Ватикані завуальовано дорікнув президента США Дональда Трампа за його план побудувати стіну на кордоні з Мексикою і закликав будувати мости, а не стіни.

Нагадаємо, 15 лютого стало відомо, що Папа Франциск виділить виділить 200 тис. євро для допомоги жителям Авдіївки,