Палестинці відкликали свого представника зі США

Рішення пов'язане з перенесенням посольства США в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму, йдеться в повідомленні

Reuters

Палестинська національна адміністрація відкликала свого основного представника у Вашингтоні. Про це повідомляється на сайті міністерства закордонних справ автономії, пише DW.

Глава делегації Організації визволення Палестини (ОВП) у Вашингтоні Хусам Зомлот прибуде на батьківщину в середу, 16 травня. На який термін палестинський посланник відкликаний з Вашингтона, не уточнюється.

Рішення пов'язане з перенесенням посольства США в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Єрусалимі 14 травня офіційно відкрили посольство США, яке за рішенням президента Сполучених Штатів було перенесено з Тель-Авіва.

Ізраїль вважає місто Єрусалим своєю неподільною столицею. Ізраїль захопив східну частину міста під час Шестиденної війни 1967 року.

Палестинці прагнуть зробити східну частину Єрусалима столицею майбутньої своєї держави.

У зв'язку з цим на адміністративному кордоні Сектора Газа сталися заворушення, в результаті яких, за даними палестинського міністерства охорони здоров'я, загинули 58 осіб, 2700 - травмовані.

Європейський Союз закликав усі сторони до стриманості, щоб не допустити більшу кількість жертв. За ініціативою Кувейту ситуацію на кордоні Гази екстрено обговорить Рада безпеки ООН.

Білий дім поклав провину на угрупування "ХАМАС". США заявили, що Ізраїль має право захищати себе".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів