Падіння поїзду з мосту в США: Трамп заявив про необхідність інвестицій в інфраструктуру країни

Президент упевнений, що замість витратних проектів в інших країнах Америка повинна більше розвивати власну інфраструктуру

З відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп вважає, що аварія потяга в штаті Вашингтон багато в чому пов'язана з недостатнім інвестуванням в інфраструктуру країни, яке було б більш корисним для Америки, ніж витрачені на Близькому Сході трильйони доларів. Про це він написав у своєму Twitter.


"Аварія потяга в Дюпоні, яка трапилося в штаті Вашингтон, краще будь-яких слів показує, чому зроблений нами інфраструктурний план повинен бути схвалений як можна швидше. 7 трлн доларів витрачені на Близькому Сході, тоді як будинки розсипаються, дороги, мости, тунелі, залізниці (і не тільки). Це повинно закінчитися!" - написав Трамп.

Крім того, глава держави висловив співчуття всім постраждалим в інциденті і схвально відгукнувся про роботу екстрених служб.

Раніше повідомлялося про те, що в американському штаті Вашингтон зійшов з рейок пасажирський поїзд компанії Amtrak, кілька вагонів впали з залізничного мосту на автомагістраль Interstate 5. У поїзді перебувало 78 пасажирів і 5 членів екіпажу. Швидкісний склад Cascades, що йшов з Сіетла в Портленд, налічував 12 вагонів і два локомотива. Кілька вагонів зірвались з мосту-переїзду на автошосе I-5, збивши сім автомобілів. Жертвами трагедія стали шість людей, ще понад 70 чоловік з пораненнями різної тяжкості були госпіталізовані.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів