Опубліковано відео зі зйомок фільму "Вбити Білла", де Ума Турман потрапила в аварію

Після 15-річної боротьби з продюсерами стрічки за право на кадри із зіткненням актрисі вдалося роздобути відеозапис

скриншот

Під час зйомок фільму "Вбити Білла" Ума Турман потрапила в аварію на кабріолеті. Після 15-річної боротьби з продюсерами стрічки за право на кадри із зіткненням актрисі вдалося роздобути відеозапис, який опублікувала газета The New York Times.

Новини за темою: Помер автор музики до фільму "Вбити Білла"

За словами Турман, вона тривалий час відмовлялася сідати за кермо автомобіля: артистка побоювалася, що той був несправний, і вимагала, щоб сцену зняли з каскадером. Проте режисер фільму Квентін Тарантіно запевнив її, що кабріолет в повному порядку і поїздка прямою дорогою буде безпечною. Він зажадав від Турман розігнатися до 65 км/год, щоб її волосся "розвівалося в правильному напрямку".

"Це була справжня труна на колесах. Сидіння не було правильно опущено. Дорога була піщаною і зовсім не прямою", - розповіла актриса.

Під час зйомок машину занесло, і Турман врізалася в дерево. На записі видно, як після аварії до неї підходить Тарантіно, перевіряючи її стан. Після цього Ума Турман потрапила до лікарні з численними забоями.

Зазначається, що Miramax тривалий час відмовлялася надати Турман відеозапис аварії. Турман отримала ролик лише після секс-скандалу з продюсером Гарві Вайнштейном, засновником продюсерської компанії.

Як повідомлялося раніше, Ума Турман дістала кілька переломів через падіння з коня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів