Опубліковано відео підпалення будівлі Банку Франції Петром Павленським

За словами знайомих Павленського, він пояснював акцію тим, що банк розташований на місці Бастилії

Петро Павленский підпалив будівлю Банку Франції і сфотографувався перед ним Twitter Capucine Henry

Опубліковано відеозапис того, як російський художник-акціоніст Петро Павленський підпалює будівлю Банку Франції в Парижі і як його затримує поліція. Ролик зняла активістка українського руху Femen Сара Константен.

На записі видно, як поліцейські силою відводять Павленського від будівлі і укладають на землю.

Раніше повідомлялося, що Петро Павленський підпалив будівлю Банку Франції в Парижі і був затриманий. За словами знайомих Павленського, він пояснював акцію тим, що банк знаходиться на місці Бастилії, і "відродження революційної Франції покладе початок всесвітньому пожежі революцій".

Петро Павленський і його соратниця Оксана Шалигіна в травні 2017 року отримали політичний притулок у Франції. Вони поїхали туди з Росії після того, як актриса "Театра.doc" Анастасія Слонина звинуватила Павленського в сексуальному домаганні і нападі на її колишнього бойфренда. Павленский називав справу політичною.

Нагадаємо, що в червні 2016 року Павленський підпалив двері будівлі ФСБ на Луб'янці в Москві. Він присвятив акцію українському режисеру Олегу Сенцову, засудженому в Росії за звинуваченням у тероризмі. Суд засудив його до штрафу і зобов'язав виплатити компенсацію за пошкодження дверей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів