"Опозиційний блок" недоплатив Манафорту 2,4 млн доларів за роботу, - свідок Рік Гейтс

Манафорт та його партнери намагалися отримати ці гроші протягом двох років

Пол Манафорт AP Photo

Колишній партнер екс-глави передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пола Манафорта Рік Гейтс заявив під час судового засідання, що "Опозиційний блок" недоплатив Манафорту 2,4 мільйона доларів за надані послуги. Про це повідомив кореспондент "Голосу Америки". 

"Їхні прибутки у 2014 році впали, і власне, одна з причин цього - вони не отримали всі гроші, які вони вважають, що заробили в результаті роботи на виборах в жовтні 2014 року. Це парламентські вибори, вони працювали на "Опозиційний блок". Вони вважають, що не отримали від "Опозиційного блоку" виплату на суму 2,4 мільйона доларів", - розповів коресподент. 

Зазначено, що за словами Ріка Гейтса, до 2016 року Манафорт та інші партнери намагалися ці гроші отримати. На даний момент невідомо, чи виплатили їм всю суму або лише частину. 

Крім того, підкреслюється, що в суді не просять уточнення з приводу нібито співробітництва Манафорта з Порошенком.  Зокрема, суддя Томас Елліс неодноразово підкреслював, що не цікавиться надмірними деталями подій в Україні.

Раніше Рік Гейтс повідомив у суді, що Манафорт допомагав нинішньому президентові України Петру Порошенку.

У той же час, в Адміністрації президента України заявили, що Порошенко ніколи не працював з Манафортом.

Перед цим Рік Гейтс заявив у суді, що скоїв з Манафортом банківське і податкове шахрайство. Він розповів, що  в Україні заплатили Манафорту мільйони доларів за політичну роботу, переводячи гроші зі своїх компаній на Кіпрі на незареєстрований іноземний банківський рахунок Манафорта на Кіпрі. 

Раніше в ході судових засідань також з'ясувалося, що під час своєї роботи в Україні з 2010 по 2014 рік Пол Манафорт офіційно заробив 14 млн доларів. Однак згідно з документами, які надала команда спецпрокурора, політконсультант "Партії регіонів" отримав 60 мільйонів. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів