ООН: Майже 40 країн потребують зовнішньої продовольчої допомоги

Нещодавно голод був офіційно оголошений у Південному Судані

AP Photo

Наразі 37 країн світу, в тому числі 28 африканських держав, потребують зовнішньої продовольчої допомоги. Про це йдеться в повідомленні на сайті Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН.

"37 країн потребують зовнішньої продовольчої допомоги, 28 з яких знаходяться в Африці, внаслідок затяжного ефекту торішніх засух на врожай 2016 року. Тим не менше, незважаючи на те, що сільськогосподарське виробництво, як очікується, буде відновлюватися на півдні Африки, затяжні громадянські заворушення призведуть до поповнення рядів переміщених осіб і голодуючих в інших регіонах світу", - сказано в повідомленні.

Нещодавно голод був офіційно оголошений в Південному Судані, але становище в галузі забезпечення продовольчої безпеки викликає серйозну стурбованість також у північній частині Нігерії, Сомалі та Ємені, повідомляють автори доповіді.

Новини за темою: ООН: В Африці й на Близькому Сході голодна смерть загрожує 1,4 млн дітей

"Це безпрецедентна ситуація. Ніколи раніше ми не стикалися з чотирма погрозами голоду в декількох країнах одночасно. Ця ситуація вимагає прийняття термінових заходів, які повинні включати в себе як негайну продовольчу допомогу, так і підтримку засобів до існування, щоб гарантувати, що такі ситуації не повторяться", - зазначив заступник Генерального директора Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН Костас Стамуліс.

Крім того, конфлікти і громадянські заворушення в Афганістані, Бурунді, Центральноафриканській Республіці, Демократичній Республіці Конго, Іраку, М'янмі та Сирії також погіршують ситуацію з продовольчою безпекою для мільйонів людей і чинять вплив на сусідні країни, що приймають біженців. Крім того, посуха в Східній Африці в кінці 2016 року посилила продовольчу нестабільність у низці країн субрегіону.

Нагадаємо, понад 20 млн осіб у Південному Судані, Сомалі, Ємені та на північному сході Нігерії перебувають на межі голоду, а деякі жителі цих країн вже голодують.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів