Офіцери ГРУ Мишкін і Чепіга офіційно не перетинали кордон України

Однак не можна виключати, що Чепіга-Боширов і Мишкін-Петров могли перетнути український кордон за іншими документами

Підозрювані в отруєнні екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов Russia Today

Підозрювані в отруєнні російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері офіцери ГРУ Росії "Олександр Петров" (Олександр Мишкін) і "Руслан Боширов" (Анатолій Чепіга) за останні п'ять років не перетинали кордон України за документами на зазначені імена. Про це повідомляє "Громадське радіо" з посиланням на джерело в Державній прикордонній службі України.

За словами співрозмовника видання, є підстави стверджувати, що особи з паспортами на ім'я Боширова Руслана Тимуровича (Чепіги Анатолія Володимировича) і Мишкіна Олександра Євгеновича (Петрова Олександра Євгеновича) не перетинали державний кордон в період з 2013 по 2018 рік.

Новини за темою: Стало відомо щодо подробиць життя офіцера ГРУ РФ Мішкіна-Петрова, підозрюваного в отруєнні Скрипалів, - BBC

Однак не можна виключати, що Чепіга-Боширов і Мишкін-Петров могли перетнути український кордон за документами оперативного прикриття або взагалі в обхід встановлених пунктів пропуску.

Раніше британська поліція назвала імена головних підозрюваних у вчиненні замаху в Солсбері на колишнього полковника ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Це Олександр Петров і Руслан Боширов – росіяни, за словами прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей, чинні офіцери військової розвідки РФ.

Новини за темою: Справа Скрипаля: Підозрюваний Петров виявився військовим лікарем ГРУ РФ Олександром Мішкіним

Росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов дали інтерв'ю телеканалу RT, в якому заявили, що займаються підприємництвом, а не працюють в ГРУ, і до Солсбері прилетіли відірватися і подивитися на Солсберійський собор зі шпилем у 123 м. Петров і Боширов заявили, що дійсно були 4 березня в Солсбері - у день, коли отруїли Скрипалів. 

Пізніше The Insider і Bellingcat з'ясували, що Руслан Боширов насправді виявився полковником ГРУ Анатолієм Чепігою. Guildhall з посиланням на власні джерела в Державній прикордонній службі України повідомляв, що підрозділ полковника спецназу ГРУ РФ Анатолія Чепіги під час Революції гідності міг бути в Києві та брати активну участь в ескалації подій на Майдані. 

У той же час підозрюваний в отруєнні екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля Олександр Петров насправді виявився військовим лікарем ГРУ РФ Олександром Мішкіним

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів