Олланд назвав Ле Пен загрозою для Франції

Ле Пен виступає проти глобалізації та хоче провести у Франції референдум з питання про вихід з ЄС на кшталт "брексита"

Чинний президент Франції Франсуа Олланд заявив, що буде голосувати у другому турі президентських виборів за центриста Еммануеля Макрона, і назвав його конкурентку - лідера правого "Національного фронту" Марін Ле Пен - загрозою для Франції. Про це Олланд заявив, виступаючи по телебаченню, передає "BBC".

"Еммануель Макрон сьогодні - той, хто захистить цінності, які об'єднають людей Франції у настільки серйозний момент, серйозний для Франції, Європи і світу. На кону наша французька ідея, наша єдність, наше партнерство з Європою і наше місце у світі", - сказав Олланд.

Новини за темою: Макрон vs Ле Пен: Що треба знати про учасників другого туру президентських перегонів у Франції

Еммануель Макрон і Марін ле Пен пройшли у другий тур президентських виборів, за підсумками минулого в неділю першого туру. За підсумками першого туру кандидати йдуть з невеликим відривом - у Макрона 23,75% голосів, у Марін Ле Пен - 21,53%. Другий тур президентських виборів у Франції відбудеться 7 травня.
Вперше в історії П'ятої республіки (з 1958 року) у другий тур не пройшли ні кандидат від соціалістів, ні кандидат від правоцентристів.

Кандидати, які вийшли у другий тур, представляють рівно протилежні точки зору: Еммануель Макрон виступає за вільну міжнародну торгівлю та за Європейський Союз. Марін Ле Пен виступає проти глобалізації та хоче провести у Франції референдум з питання про вихід з ЄС на кшталт "брексита".
Макрон - колишній банкір і екс-міністр економіки Франції при президентові Олланді. Для нього це перша виборча кампанія, і в разі перемоги в другому турі Макрон стане наймолодшим президентом Франції.

Новини за темою: У першому турі виборів президента Франції лідером став Макрон

Як повідомлялося, кандидат у президенти Франції Франсуа Фійон, який не проходить у другий тур, визнав поразку і закликав підтримати Еммануеля Макрона.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...