Оголошений персоною нон ґрата радник посольства України в Білорусі Скворцов залишив країну

Білоруські спецслужби звинуватили його в шпигунстві

tut.by

Радник посольства України в Білорусі Ігор Скворцов виїхав з країни після оголошення владою країни персоною нон ґрата. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив український посол в Білорусі Ігор Кизим.

За його словами, українське диппредставництво отримало відповідну ноту від білоруських колег. У понеділок, 20 листопада, Скворцов залишив територію Білорусі.

"Коли я перебував у будівлі МЗС Білорусі, то мені дали ноту про оголошення Ігоря Скворцова персоною нон ґрата. Я відповів, що не буду заперечувати, не можу не виконати, і протягом певного часу Ігор Скворцов поїхав. Я сказав, що це нісенітниця, але я повинен виконувати", - заявив він.

Нагадаємо, Кизим заявив, що заява білоруських спецслужб про функціонування на території країни української "агентурної мережі" не відповідає дійсності.

Нагадаємо, 20 листопада в КДБ Білорусі повідомили, що український журналіст Павло Шаройко затриманий за звинуваченням у шпигунстві і нібито зізнався, що є співробітником кадрового апарату військової розвідки України, які працюють під прикриттям.

Його затримали ще 25 жовтня, однак про це стало відомо лише 17 листопада від голови Національної громадської телерадіокомпанії України Зураба Аласанії.

Крім того, Білорусь оголосила персоною нон ґрата радника українського диппредставництва в Мінську Ігоря Скворцова. Білоруські спецслужби стверджують, що він є співробітником головного управління розвідки Міністерства оборони України і працював "під прикриттям".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів