Обійшлися без США: Угоду про Транстихоокеанське торгове партнерство підписали 11 країн

Держави домовилися про вільний рух товарів, послуг і технологій

Reuters

У столиці Чилі відбулося підписання Угоди про Транстихоокеанське торгове партнерство (ТТП). Як пише Deutsche Welle, вихід США з ТТП в підсумку не завадив підписати документ.

Угода була підписана 11 міністрами закордонних справ держав Азії та Америки: Австралії, Брунею, В'єтнаму, Канади, Малайзії, Мексики, Нової Зеландії, Перу, Сінгапуру, Чилі та Японії.

Вона отримала назву "Всеосяжна і прогресивна угода для транстихоокеанського партнерства" і передбачає ліквідацію або зниження мит на промислові та сільськогосподарські товари.

"Нові та сучасні правила міжнародної торгівлі - саме те, що потрібно нашій країні, в той час як деякі країни схильні до протекціонізму. Хто б міг подумати, що ми підпишемо цю угоду не в США, а в Чилі", - написав у Twitter міністр енергетики Чилі Андрес Ребольедо.

Нагадаємо, США вийшли з ТТП на початку 2017 року. Минулий президент Штатів Барак Обама активно підтримував створення цього партнерства, але нинішній, Дональд Трамп, відмовився від ТТП, заявивши, що вона "погано враховує американські інтереси".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів