"Нудно, дівчата": Путін назвав повідомлення про хіматаки в Сирії дезінформацією

У Сирії дітей вбивають злочинці і "радикальні елементи", щоб звинуватити в цьому сирійського лідера Башара Асада, заявив Путін

Президент РФ Володимир Путін NBC

Уряд Сирії давно знищила хімічну зброю, заявив президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю американському телеканалу NBC. Розшифровка інтерв'ю, записаного 1-го і 2 березня, опублікована на сайті Кремля 10 березня.

Відповідаючи на питання, чи є, на його думку, дезінформацією повідомлення про хімічні атаки в Сирії, Путін сказав: "Звичайно".

"По-перше, уряд Сирії давно знищила хімічна зброя. По-друге, ми знаємо про плани бойовиків інсценувати застосування хімічної зброї з боку сирійської армії. А по-третє, це всі спроби, які неодноразово в недалекому минулому мали місце ці звинувачення, використання цього як привід для консолідації зусиль у боротьбі з Асадом. Нам це все добре відомо, зрозуміло і навіть нецікаво. Так і хочеться сказати: нудно, дівчата", – заявив Путін.

Новини за темою: США закликали РФ чинити тиск на Асада після повідомлень про хіматаку

Журналістка уточнила, говорить президент Росії "нудно" з приводу дітей, загиблих від зарину.

"А ви впевнені в тому, що ці тіла – це результат діяльності урядових військ? Я вважаю навпаки, що це результат діяльності злочинців, кримінальних елементів і радикальних елементів – терористів, які вчиняють ці злочини, для того щоб звинуватити в цьому президента Асада", – сказав Путін.

Новини за темою: Росія несе відповідальність за жертви хіматак у Сирії, – США

Ведуча відповіла, що "ООН дійшла інших висновків, вони провели розтин тіл загиблих дітей, і ваш міністр закордонних справ каже, що все це було придумано". "Ви теж вважаєте, що все це було придумано?" – запитала журналістка. Путін знову відповів: "Звичайно. Абсолютно впевнений у цьому. Адже там не було ніякого серйозного розслідування".

"Може бути, мертві тіла і були, що трапляється на війні... Послухайте, для того щоб бути впевненим у цьому, потрібно провести ретельне розслідування з виїздом на місце, зі збором доказів. Нічого цього зроблено не було. Давайте зробимо", – сказав російський президент.

За його словами, Росія ніколи не були проти об'єктивного розслідування".

Нагадаємо, Росія в листопаді 2017 року двічі ветировала в Радбезі ООН резолюцію про проведення розслідування випадків застосування хімічної зброї в Сирії. За даними французького уряду, з 2012 по 2017 рік хімічну зброю на території Сирії застосовувалося як мінімум 130 разів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів