Новий уряд Німеччини не буде змінювати політику санкцій проти РФ, – ЗМІ

Така позиція не відрізняється від позиції попереднього уряду

Фото з відкритих джерел

Коаліційний уряд блоку Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу і Соціал-демократичної партії Німеччини не планує змінювати свою політику щодо санкцій проти Росії. Про це повідомляє Spiegel з посиланням на проект коаліційної угоди.

Позиція соціал-демократів щодо поступового скасування обмежувальних заходів до повного виконання Мінських угод не знайшла відображення в документі.

"У разі виконання Мінських угод ми готові до скасування санкцій і тільки після цього почнемо відповідний діалог з європейськими партнерами", - йдеться в проекті.

Така позиція не відрізняється від позиції попереднього уряду.

Раніше голова Християнсько-соціального союзу (ХСС) Хорст Зеехофер заявив, що новий уряд може бути приведено до присяги вже в березні.

Після непереконливого результату на виборах в Бундестаг 24 вересня СДПН заявила про перехід в опозицію і відкинула можливість створення нової "великої коаліції". Однак після провалу переговорів щодо формування коаліції "Ямайка" в Німеччині делегати з'їзду Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) проголосували за переговори з альянсом ХДС/ХСС, яку очолює чинний канцлер ФРН Ангела Меркель, про формування коаліційного уряду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів