"Нормандська зустріч" пройде наступного тижня в Берліні, – Клімкін

Буде обговорюватися ідея введення миротворчої місії на Донбас

Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що "нормандська зустріч" пройде наступного тижня в Берліні. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Зараз ми домовляємося про те, щоб це питання (розгортання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу - ред.) обговорювалося в "нормандському форматі" на рівні політичних директорів. Обговорення відбудеться на наступному тижні в Берліні", - сказав Клімкін.

Новини за темою: Клімкін відвідає Австрію з робочим візитом 20-21 листопада

За його словами, проблема в тому, що Росія намагається свідомо блокувати і торпедувати ідею введення миротворчої місії на Донбасі.

"Напрям дій РФ полягає в легітимації окупації на Донбасі і спробі російський протекторат потім впихнути в вільну демократичну європейську Україну, що за визначенням неможливо. Також Росія спекулює тим, що не хоче вести субстантивні переговори, намагаючись вказувати на вибори, які будуть в наступному році в Україні", - сказав Клімкін. 

Раніше повідомлялося, що США, Німеччина і Франція "практично готові" вносити спільну резолюцію на розгляд Ради безпеки ООН щодо миротворчої місії на Донбасі. 

У зустрічах "нормандського формату" беруть участь чотири країни - Україна, Німеччина, Франція і Росія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів