Netflix
Netflix опублікував тизер фінального, шостого сезону популярного серіалу "Картковий будинок". Ролик опубліковано на каналі стримінгового сервісу в YouTube.

Головною героїнею шостого сезону стане Клер Андервуд (Робін Райт).

У серіалі також знімаються Майкл Келлі, Джейн Аткінсон, Патріша Кларксон. До них також приєдналися Дайан Лейн і Грег Кіннір. Подробиці про їхніх персонажів тримаютьс у секреті, але відомо, що вони зіграють сестру і брата.

Новини за темою: Дивитися не передивитися: Топ-15 найбільш очікуваних серіалів 2018 року

Як повідомлялося раніше, у нових епізодах не буде Кевіна Спейсі — його відсторонили від зйомок за підозрою у сексуальних домаганнях.

Фінальний сезон "Карткового будиночка" вийде на Netflix восени 2018 року.

Нагадаємо, у жовтні актор Ентоні Репп звинуватив Спейсі в домаганнях, які нібито сталися 30 років тому. Зірка "Карткового будиночка" у відповідь опублікував у Twitter офіційне вибачення, зізнався, що не пам'ятає про інцидент, і зробив камінг-аут як гомосексуал. Після цього актор потрапив під шквал критики і невдоволення людей у соцмережах, які розцінили його вчинок як спробу нещирого виправдання з метою відвернути увагу від звинувачень Реппа.

Після цього одразу кілька чоловіків заявили, що Спейсі в різний час домагався їх. Також дев'ять членів знімальної групи серіалу "Картковий будиночок" звинуватили актора в сексуальних домаганнях.