112.ua

Верховний представник Євросоюзу із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні зазначила необхідність уникнути ескалації між Туреччиною і Росією в зв'язку зі збиванням російського літака Су-24 на турецько-сирійському кордоні. Про це вона повідомила в Twitter.


"Вранці відбулася телефонна розмова з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Необхідно уникнути ескалації між Туреччиною і Росією", - зазначила Могеріні.

Новини за темою: МЗС РФ не рекомендує росіянам їздити до Туреччини

Нагадаємо, сьогодні вранці, 24 листопада, турецькі ВПС збили російський бомбардувальник Су-24. Літак впав на території сирійської провінції Латакія, де йдуть активні бої сил сирійського уряду з бойовиками.

У Міноборони Росії відразу ж визнали, що літак належить їх авіагрупі, однак від того, що він перетинав повітряний кордон Туреччини, активно відхрещуються. Турецька сторона, у свою чергу, заявляє, що літак десять разів за п'ять хвилин попереджали про те, що він порушив повітряний простір, і тільки потім збили. Місцеві ЗМІ вже опублікували карту, де вказана траєкторія польотів літаків-учасників конфлікту.