"Небезпечніше, ніж тероризм": У Римі від початку року згоріло 10 міських автобусів

Напередодні стався черговий вибух

Вибух автобуса в Римі. 8 травня 2018 року theguardian.com

У Римі від початку нинішнього року внаслідок вибухів або пожеж було знищено десяток міських автобусів, пише The Guardian.

Черговий такий випадок стався напередодні - 8 травня - в історичному центрі італійської столиці. Через коротке замикання вибухнув автобус. Обійшлося без потерпілих, однак туристи спочатку запідозрили, що інцидент може бути пов'язаний з тероризмом. Як наслідок, було пошкоджено розташовані поруч вітрини магазинів.

Повідомляється, що місцева транспортна компанія зазнає труднощів через відсутність інвестицій і корупційні скандалі: 36% автобусів не функціонують, оскільки очікують ремонту. 

Вибухи автобусів у Римі відбуваються настільки часто, пише видання, що місцеві жителі вважають, що громадський транспорт представляє більшу загрозу, ніж тероризм. Так, у 2017 році зафіксовано 22 вибухи автобусів, роком раніше - 14. Про потерпілих не повідомляється.

< iframe width="100%" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/QRXtyVdtN24" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів