З відкритих джерел
Розробники синтетичного тесту для смартфонів AnTuTu опублікували топ найпотужніших телефонів 2016 року. Результати досліджень викладено на сайті бенчмарка.

Новини за темою: У Польщі смартфон замінить водійські права

Так, перше місце в рейтингу займає iPhone 7 Plus з результатом 181 тисяча балів. Слідом за ним йде звичайна версія iPhone 7 (172 тисячі балів), яка відрізняється лише меншим об'ємом оперативної пам'яті. Трійку найбільш продуктивних пристроїв замикає китайський OnePlus 3T з результатом у 163 тисячі балів.

У список 10 кращих смартфонів також потрапили LeEco Le Pro3, Moto Z, OnePlus3, Xiaomi Mi 5s і Mi 5s Plus, Asus Zenfone 3, а також ZTE AXON 7.

antutu.com

Крім того, розробники склали окремий топ для операційних систем Android і iOS. Найпродуктивнішим Android-смартфоном став OnePlus 3T, а серед гаджетів на iOS перше місце займає 12,9-дюймовий iPad Pro.

antutu.com

antutu.com

Новини за темою: Samsung планує випустити складний смартфон

Зазначимо, що AnTuTu оцінює такі параметри, як потужність процесора, швидкість оперативної пам'яті, графічної системи і швидкість роботи накопичувача. Програма є одним з найбільш популярних тестів продуктивності мобільних пристроїв.