Фото з відкритих джерел

НАТО шукає для своїх навчань в Баварії статистів, які будуть зображати росіян, пише в четвер "Комерсант", посилаючись на сайт німецького кадрового агентства Optronic HR GmbH, де розміщені відповідні вакансії.

Новини за темою: США в ООН звинуватили РФ у причетності до знищення цивільного населення в Сирії

Претендентам обіцяють оплату в розмірі 88-120 євро в день. Від них вимагається обов'язкове знання англійської та німецької мов, володіння російською, чеською або польським розглядається як перевага. Їх завдання - зображати цивільних, наприклад, фермерів або власників магазинів. Кандидати повинні бути стресостійкими, відповідальними, гнучкими і вміти працювати в команді.

Новини за темою: Саміт Європейської народної партії ухвалив резолюцію щодо російської дезінформації

На кожному з статистів буде жилет з датчиками, які допоможуть визначити, скільки людина "постраждає" в ході навчальних бойових дій. На сайті агентства наголошується, що військові будуть використовувати макети автоматів і холості патрони.

На полігоні Хоенфельс , де будуть проходити навчання, побудовано 10 сіл, в кожну з яких потрібно від 30 до 100 статистів. Протягом усіх навчань вони будуть жити на території полігону, залишати його буде заборонено, як і користуватися якими б то не було гаджетами. Також особливо обмовляється заборона на вживання спиртних напоїв.

Для якого саме сценарію знадобилися "росіяни", не уточнюється. Нагадаємо, раніше спікер ВР Андрій Парубій заявив, що Росія може використовувати військові навчання "Захід-2017" для прямої агресії.