НАТО проведе в жовтні найбільші навчання з часів холодної війни

У маневрах візьмуть участь близько 45 тис. військових країн НАТО, а також десятки кораблів і літаків, задіяних в маневрах біля берегів Норвегії щодо відображення "імітованої загрози"

Фото з відкритих джерел

Північноатлантичний альянс (НАТО) восени 2018 року проведе в Європі вчення Trident Juncture, найбільші з часів холодної війни. Про це повідомив командувач Корпусом морської піхоти США генерал Роберт Неллер на слуханнях у Палаті представників Конгресу США.

"У жовтні цього року пройдуть масштабні навчання НАТО, які стануть найбільшими з часів піку холодної війни", - розповів командувач.

Він додав, що в маневрах візьмуть участь близько 45 тис. військових країн НАТО, а також десятки кораблів і літаків, задіяних в маневрах біля берегів Норвегії щодо відображення "імітованої загрози".

Новини за темою: НАТО не хоче нової холодної війни та гонки озброєнь, - Столтенберг

"Але я думаю, що це показує серйозність нашої стратегії, а також те, що наші європейські союзники хочуть бачити нашу присутність там (у Європі, - ред.) і нашу прихильність їх захисту", - додав він.

Зазначимо, вчення Trident Juncture проводяться раз на три роки. До останніх навчань в 2015 році, в яких брали участь близько 36 тис. військовослужбовців країн НАТО, приєдналася і Україна.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів