У НАТО посилили кіберзахист

НАТО має групу експертів, які в режимі 24/7 готові виїхати в будь-яку державу-член НАТО, щоб захистити від кібератаки

gazeta.zn.ua

НАТО визнає вагомі загрози, які виходять з кіберпростору, і адаптує свої сили для протидії їм. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

Новини за темою: Столтенберг назвав кілька причин видворення російських дипломатів з НАТО

«Ми покращуємо своє реагування на загрози та виклики, які не знають кордонів, - кібератаки. Ми розвиваємо наші кіберможливості, проводимо більше навчань, обмін технологіями та найкращими підходами», - сказав Столтенберг.

За його словами, деякі члени НАТО мають значно великі кібернетичні можливості, ніж інші, але «ми працюємо разом і допомагаємо один одному». «НАТО має групу експертів, які в режимі 24/7 готові виїхати в будь-яку державу-член НАТО, щоб захистити від кібератаки», - підкреслив генсек.

Новини за темою: Трамп на рік продовжив санкції, пов’язані з кібератаками

Він також нагадав, що НАТО кілька років тому визнало кібернапади не менш небезпечними, ніж звичайні атаки, погодившись, що агресивні дії в кіберпросторі теж можуть стати причиною застосування принципу колективної оборони.

Нагадаємо, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав до об'єднання світового співтовариства з метою мінімізації впливу кібервійн на життя мирних громадян. 

Гутерріш зробив відповідні заяви після того, як Сполучені Штати і Великобританія в лютому звинуватили Росію в застосуванні вірусу NotPetya в червні 2017 року, який порушив діяльність компаній по всій Європі, головним чином в Україні. Москва відкинула звинувачення, назвавши їх безпідставними.

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів