НАТО не прагне ізолювати Росію, - Столтенберг

Столтенберг підкреслив, що діалог з Росією непростий, тому він так важливий

З відкритих джерел

НАТО не прагне ізолювати Росію, а намагається використовувати двосторонній підхід - стримування агресії та політичний діалог. Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє прес-служба Альянсу

"Коли справа доходить до Росії, я вважаю важливим підкреслити, що НАТО має те, що ми називаємо двостороннім підходом до Росії, а саме те, що нам потрібно сильне стримування і сильний захист в поєднанні з політичним діалогом, оскільки ми не прагнемо ізолювати Росію. Росія - наш сусід, Росія тут, щоб залишитися, і тому я також вітаю рішучу підтримку Італії в нашому діалозі з Росією", - сказав він. 

Столтенберг підкреслив, що діалог з Росією непростий, тому він так важливий. 

"Економічні санкції... Я вважаю, що економічні санкції важливі, тому що вони дають чітке уявлення про те, що те, що зробила Росія в Україні, повинно мати наслідки, і Росія повинна змінити свою поведінку до скасування санкцій", - підкреслив генсек. 

Зазначимо, що в Брюсселі 7-8 червня відбудеться саміт міністрів оборони країн-членів НАТО. 

Нагадаємо, що 31 травня в Брюсселі (Бельгія) відбулося засідання Ради Росія – НАТО на рівні послів, де обговорювалася ситуація в Україні, військова активність РФ і майбутні вчення. Рада Росія – НАТО обговорила кілька тем, включаючи ситуацію в Україні та довкола неї, питання, пов'язані з військовою діяльністю, транспарентністю і зниженням ризику, а також асиметричні методи як аспекти доктрини і стратегії. НАТО і Росія поінформували про основні майбутні навчання. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів