Наслідки виборів в ОРДЛО не будуть визнані ані Україною, ані міжнародним співтовариством, - МЗС

Легітимні вибори на Донбасі можуть бути проведені лише у повній відповідності до українського законодавства та стандартів ОБСЄ

Фото з відкритих джерел

Міністерство закордонних справ України висловлює категоричний протест у зв’язку з незаконними та нелегітимними діями Росії з проведення сьогодні псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України. Про це йдеться у заяві, оприлюднені прес-службою МЗС.

"Результати цих псевдовиборів є юридично нікчемними, не створюють жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані міжнародним співтовариством. Легітимні вибори на Донбасі можуть бути проведені лише у повній відповідності до українського законодавства та стандартів ОБСЄ із забезпеченням спостереження БДІПЛ ОБСЄ. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за підтвердження їхньої сталої підтримки суверенітету та територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів", - йдеться у повідомленні.

В МЗС обурилися тим, що Росія проігнорувала чітку позицію міжнародного співтовариства, яке засудило організацію фейкових "виборів" та закликало до їх скасування. Росія несе повну відповідальність за ці незаконні дії та руйнівні наслідки для мирного процесу.

Сьогодні у самопроголошених "Донецькій та Луганській народних республіках" проходить "голосування" на так званих "виборах" "глав народних республік" і "депутатів народних рад". Цей фарс не визнає ані офіційний Київ, ані світове співтовариство.  

Нагадаємо, що в спеціальному відеозверненні президент України закликав українців, які живуть на окупованому Донбасі, не голосувати на фейкових виборах.

 
Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів