Найбагатші люди світу за день втратили 114 млрд доларів

В понеділок різко впали американські фондові ринки

Найбагатші люди світу за день втратили 114 млрд доларів. Про це свідчать дані індексу Billionaires Index (BBI), який опублікувало агентство Bloomberg.

"Падіння американських акцій в понеділок скоротило статки 500 найбагатших людей світу на 114 млрд доларів, оскільки оптимізм щодо зниження податків, який підігрів січневі успіхи, поступився місцем побоюванню щодо інфляції", - відзначає агентство.

Згідно опублікованого індексу, найбільше втратив третій у списку найбагатших людей світу - Воррен Баффет – 5,1 млрд доларів. Друге місце зайняв засновник Facebook Марк Цукерберг, статки якого скоротилися на 3,6 млрд дол. Засновник компанії Amazon Джефф Безос посів третє місце за розміром втрат за день - вони склали 3,3 млрд дол. За ними йдуть співзасновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін, які втратили за день на 2,3 мільярда дол. У свою чергу засновник компанії Microsoft Білл Гейтс втратив за понеділок 2,25 млрд доларів.

Всього у список Bloomberg входить 500 осіб.

Нагадаємо, в понеділок, 6 лютого, під час торгів на Нью-Йоркській біржі основний промисловий індекс Dow Jones впав з 25 до 24 тисяч пунктів.

Індекс продовжує падати з п'ятниці, 2 лютого. Тоді інвестори були стурбовані ознаками збільшення інфляції і процентних ставок, які можуть призвести до зриву рекордного зростання індексу.

Промисловий індекс Dow Jones — найстаріший з існуючих американських ринкових індексів. Він був створений для відстеження розвитку промислової складової американських фондових ринків редактором газети Wall Street Journal і засновником компанії Dow Jones & Company Чарльзом Доу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...