Найбагатші люди світу за день втратили 114 млрд доларів

В понеділок різко впали американські фондові ринки

Reuters

Найбагатші люди світу за день втратили 114 млрд доларів. Про це свідчать дані індексу Billionaires Index (BBI), який опублікувало агентство Bloomberg.

"Падіння американських акцій в понеділок скоротило статки 500 найбагатших людей світу на 114 млрд доларів, оскільки оптимізм щодо зниження податків, який підігрів січневі успіхи, поступився місцем побоюванню щодо інфляції", - відзначає агентство.

Згідно опублікованого індексу, найбільше втратив третій у списку найбагатших людей світу - Воррен Баффет – 5,1 млрд доларів. Друге місце зайняв засновник Facebook Марк Цукерберг, статки якого скоротилися на 3,6 млрд дол. Засновник компанії Amazon Джефф Безос посів третє місце за розміром втрат за день - вони склали 3,3 млрд дол. За ними йдуть співзасновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін, які втратили за день на 2,3 мільярда дол. У свою чергу засновник компанії Microsoft Білл Гейтс втратив за понеділок 2,25 млрд доларів.

Всього у список Bloomberg входить 500 осіб.

Нагадаємо, в понеділок, 6 лютого, під час торгів на Нью-Йоркській біржі основний промисловий індекс Dow Jones впав з 25 до 24 тисяч пунктів.

Індекс продовжує падати з п'ятниці, 2 лютого. Тоді інвестори були стурбовані ознаками збільшення інфляції і процентних ставок, які можуть призвести до зриву рекордного зростання індексу.

Промисловий індекс Dow Jones — найстаріший з існуючих американських ринкових індексів. Він був створений для відстеження розвитку промислової складової американських фондових ринків редактором газети Wall Street Journal і засновником компанії Dow Jones & Company Чарльзом Доу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів