На зустрічі з делегацією Південної Кореї Кім Чен Ин висловив бажання просувати міжкорейські відносини і почати нову історію об'єднання

Делегація також передала лідерові КНДР лист від президента Південної Кореї Мун Чже Іна

Reuters

Вищий керівник КНДР Кім Чен Ин на зустрічі з офіційними чиновниками з Південної Кореї, які прибули в Пхеньян, заявив, що виступає за поліпшення відносин країн. Про це повідомляє Reuters.

"Кім Чен Ин висловив принципову волю і тверде бажання просувати міжкорейські відносини і почати нову історію об'єднання батьківщини", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Кім Чен Ин і його батько використовували підроблені бразильські паспорти, щоб отримати візи у 1990-х роках, - Reuters

Делегація також передала Кім Чен Ину лист від президента Південної Кореї Мун Чже Іна. Тема листа невідома, але інформагентство повідомляє, що Кім Чен Ин "віддав наказ про практичні кроки" по реалізації рекомендацій з листа.

"Вищий керівник також провів глибокий обмін думками про питання пом'якшення гострої військової напруженості на Корейському півострові і активізації багатостороннього діалогу та контакту", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Пенс повинен був зустрітися з делегацією КНДР, але Корея скасувала зустріч в останній момент, - ЗМІ

Нагадаємо, що вчора лідер КНДР Кім Чен Ин провів історичну зустріч з делегацією з Південної Кореї. Це перша зустріч Ина з представниками Південної Кореї за час його правління (з 2011 року). До складу південнокорейської делегації входять 10 високопоставлених південнокорейських чиновників, у тому числі керівник Національної розвідувальної служби і радник президента з національної безпеки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів