соцсети

Бюро у справах туризму острова Тайвань призупинило роботу туроператора Iris Travel Service, який володів екскурсійним автобусом, при перекиданні якого загинуло 34 людини. Про це повідомило Центральне телебачення Китаю.

Аварія сталася на швидкісному шосе в адміністративному центрі острова – місті Тайбей. Пасажирський автобус, в якому на момент аварії знаходилися 44 людини, впав у прірву поруч з автодорогою на Тайбей.

Раніше повідомлялося про 32 жертви, але у вівторок місцеве видання China Times опублікували дані про те, що жертвами перекидання екскурсійного автобуса на острові Тайвань стали 34 людини.

Новини за темою: У Тайвані кількість жертв землетрусу зросла до 94 чоловік

Як повідомив заступник генерального директора бюро Чжан Сицун, діяльність туроператора була припинена із-за порушень деяких статей закону про захист прав споживачів. Туроператор зможе відновити роботу після того, як усуне недоліки. Для цього Iris Travel Service спочатку необхідно подати на затвердження бюро план по поліпшенню роботи.

За попередніми даними поліції повідомлялося, що причиною аварії могло стати те, що водій на швидкості втратив керування транспортним засобом. Шосе, де сталася аварія, частково закрито, водіїв просять вибирати маршрути об'їзду.

Новини за темою: На Тайвані 26 туристів живцем згоріли в автобусі