Президент США Дональд Трамп
@Getty Image

Держчиновники на острові Гуам почали поширювати двухстраничную брошуру, в якій розповідається, як слід діяти жителям острова в разі ядерного удару з боку Північної Кореї. Про це повідомляє видання Washington Post.

Новини за темою: У разі нападу на Гуам НАТО не буде змушене підтримувати США, - ЗМІ

У документі є кілька зловісних попереджень, першим з яких значиться наступне: "Не дивіться на спалах або вогненну кулю - це може засліпити вас".

Також у брошурі наводяться оцінки того, які притулки "безпечні", поради з приводу видалення радіоактивних матеріалів, які можуть накопичуватися на одязі, шкірі і волоссі людей ("Використовуйте шампунь, не беріть кондиціонер, так як він не буде виводити токсини з вашого волосся").

Новини за темою: Могеріні скликає засідання комітету ЄС з оборони для обговорення санкцій проти КНДР

Поширюється брошура Департаментом національної безпеки Гуаму, так як висловлювання президента Трампа стають все більш ворожими і тривожними по відношенню до режиму в Пхеньяні, який заявив, що розробляє плани нападу на острів Гуам, де розташована база американських ВМС.

Раніше повідомлялося про те, що Трамп попередив лідера КНДР про відповідальність за погрози на адресу США і їх союзників.