На Мальдівах взяли під варту двох суддів Верховного суду

Їх заарештували після рішення звільнити 9 політичних в'язнів

Президент Мальдів Абдулла Ямин Фото з відкритих джерел

На Мальдівах заарештували двох суддів Верховного суду після того, як ними було прийнято рішення звільнити ув'язнених політичних лідерів, зокрема екс-президента країни Мохамеда Нашида. Про це повідомляє місцеве видання Аvas.

Так, у вівторок зранку було взято під варту суддів Верховного суду Абдуллу Саїда й Алі Хаміда. Згідно з інформацією, у четвер Верховний суд розпорядився про негайне звільнення дев'яти політичних в'язнів, включаючи Мохамеда Нашида. А в понеділок після цього рішення і поширення інформації про можливий імпічмент чинний президент Мальдівів Абдулла Ямін оголосив режим надзвичайного стану на 15 днів.

У неділю керівники прокуратури, поліції, збройних сил Мальдівів повідомили, що мають інформацію про те, що Верховний суд може усунути президента країни Абдуллу Яміна від влади, і заявили, що не будуть підкорятися "неконституційному" рішенню.

Минулого тижня Верховний суд острівної держави скасував вироки низці політичних лідерів, включаючи колишнього президента країни Мохамеда Нашида, а також відновив членство в парламенті 12 опозиціонерів.

У 2008 році Нашид став першим демократично обраним президентом Мальдівської Республіки, але був повалений у 2012 році і визнаний винним у терористичній діяльності у березні 2015 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів