МЗС Великої Британії просить громадян утриматися від поїздок до Росії через отруєння Скрипаля

МЗС також радить не планувати поїздки в межах 10 км від кордону з українськими Донецькою і Луганською областями і нагадує, що Велика Британія не визнає Крим частиною Росії

Великобританія Антра-Тур

Міністерство закордонних справ Великої Британії рекомендує своїм громадянам утриматися від поїздок в Росію найближчим часом через політичну напруженість між країнами у справі отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля. Про це йдеться на сайті британського уряду.

Новини за темою: Велика Британія звинуватила Росію в порушенні статуту ООН і Конвенції про хімічну зброю

"Ви повинні знати про можливість антибританських настроїв або переслідувань. Будьте пильні, уникайте будь-яких протестів або демонстрацій, не публікуйте коментарі про політичні події", - йдеться в повідомленні.

МЗС також радить не планувати поїздки в межах 10 км від кордону з українськими Донецькою і Луганською областями і нагадує, що Великобританія не визнає Крим частиною Росії.

Новини за темою: МЗС України підтримало позицію Великої Британії в підозрах Росії в отруєнні Скрипаля

Відносини між Великобританією і Росією погіршилися після того, як в британському місті Солсбері отруїли екс-полковника РФ Сергія Скрипаля та його дочку. У зв'язку з цим Великобританія вислала 23 російських дипломатів і оголосила бойкот ЧС-2018 в Росії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів