МЗС України
З відкритих джерел

Міністерство закордонних справ України вітає схвалення Європарламентом лібералізації візового режиму для українців і сподівається, що вже влітку українці поїдуть до країн Євросоюзу без віз. Про це йдеться в коментарі МЗС щодо безвізового режиму, опублікованому на сайті відомства.

"Очікуємо, що Рада ЄС ухвалить остаточне рішення протягом найближчих тижнів, що дозволить громадянам України скористатися правом безвізових поїздок до ЄС вже при нинішніх літніх відпустках", - йдеться в заяві МЗС.

У міністерстві також зазначили, що рішення Європарламенту є важливим кроком на шляху інтеграції України з ЄС, усунення штучних бар'єрів для міжлюдських контактів, розвитку економічного та наукового співробітництва та культурного обміну.

"Широка підтримка цього рішення серед усіх провідних сил ЄП є визнанням прогресу нашої держави у здійсненні широкомасштабних реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, забезпеченні прав людини, управлінні кордонами та міграцією". - додали в МЗС.

Нагадаємо, Європейський парламент сьогодні, 6 квітня, проголосував за скасування віз для громадян України. Однак залишилося ще кілька етапів затвердження.