Представники Міністерства закордонних справ Росії викликали посла Ізраїлю в Москві для пояснень ситуації, що склалася навколо авіаудару ізраїльських військово-повітряних сил поблизу російських військ. Про це заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Богданов повідомив журналістам Deutsche Welle.

"Звичайно, ми висловили занепокоєння. У нас існує спеціальний канал зв'язку, і ми хотіли б, щоб цей канал працював більш ефективно, і не було непорозуміння щодо того, хто чим займається", - заявив дипломат журналістам.

Як стало відомо раніше, ізраїльські літаки у ніч на 17 березня завдали ударів поблизу розташування російських військових під Пальмірою. Згідно з даними сирійської армії, чотири ізраїльські літаки порушили повітряний простір Сирії і завдали удару по одному з армійських об'єктів.

Прем'єр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу пізніше заявив, що метою операції було знищення зброї, призначеної для ліванського радикального угруповання "Хезболла", яке в Ізраїлі вважають терористичним.

Командування сирійської армії повідомило, що у відповідь на ці дії сирійські засоби ППО відкрили вогонь і збили один ізраїльський літак над Голанськими висотами. Ізраїльська сторона, у свою чергу, спростувала повідомлення про втрату свого літака на території Сирії.