МЗС РФ вимагає позбавити США права проводити спортивні змагання

Марія Захарова назвала подібні відмови в наданні американської візи російським спортсменам "бажанням ізолювати Росію"

Російське Міністерство закондонних справ звернулося до міжнародних спортивних організацій із закликом не надавати США права на проведення змагань. Така пропозиція виникла через затримки з видачею американських віз росіянам, і зокрема, російським спортсменам. Про це на брифінгу заявила представниця відомства Марія Захарова, передає РБК.

За її словами, з проблемами при в'їзді в США зіштовхуються російські спортсмени, запрошені на міжнародні змагання. Так, у візових співбесідах було відмовлено збірній Росії з вільної боротьби і командам з кінного і вітрильного спорту.

Новини за темою: Масштабний зорепад: Головні герої матчів 1/8 фіналу ЧС-2018

"Поки таке становище не зміниться, пропонуємо міжнародним спортивним федераціям утримуватися від надання США права на проведення змагань. Не можна потурати тій державі, яка явно змішує спорт і політику", — озвучила Захарова звернення МЗС.

ЗМІ також повідомляє, що Генконсул США Лоуренс Тобі пояснив "візову кризи" масовою висилкою американських дипломатів з Росії в 2017 році. Через це диппредставництвам нібито не вистачає персоналу для обробки запитів на в'їзд. Генконсул наголосив, що Вашингтон не розглядає візові обмеження як метод тиску на росіян.

Новини за темою: Тріумф Швеції та впевненість Кейна: Підсумки матчів 1/8 фіналу ЧС-2018

Джерело: МИД РФ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...