МЗС Німеччини закликало Україну видалити сайт "Миротворець" через внесення до його бази Шредера

Раніше до розділу "Чистилище" сайту "Митротворец" внесли колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера

Фото з відкритих джерел

Міністерство закордонних справ Німеччини вимагатиме від України закрити сайт "Миротворець", повідомив Die Zeit речник МЗС.

До розділу "Чистилище" сайту "Миротворець" 11 листопада внесли колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера.

"Посягання на суверенітет і територіальну цілісність України. Маніпуляція суспільно значущою інформацією. Антиукраїнська пропаганда. Спроба легалізації захоплення російськими окупантами українського Криму, виправдання збройної агресії РФ проти України", - сказано в повідомленні "Миротворця".

За словами речника МЗС Німеччини, зовнішньополітичне відомство офіційно відреагує на появу Шредера у списку сайту "Миротворець". МЗС засуджує включення Шредера в список.

Новини за темою: Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер вп'яте одружився

Раніше в німецькому відомстві наполягали на тому, щоб український уряд ухвалив заходи щодо закриття "Миротворця", і МЗС Німеччини "зробить це і зараз".  У виданні зазначають, що минулого разу Україна не відреагувала на вимоги німецького зовнішньополітичного відомства. Тоді Київ відповів, що сайт працює на сервері, розташованому за межами країни.

Зазначимо, що після відходу з посади канцлера Німеччини у 2005 році Шредер очолив наглядову раду, а потім комітет акціонерів компанії Nord Stream AG, що керує російським газопроводом "Північний потік". У 2016 році він очолив компанію Nord Stream 2 – оператора будівництва третьої і четвертої ниток цього газопроводу, а пізніше – раду директорів "Роснафти". 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав запровадити санкції проти Шредера через "просування" Путіна в ЄС.

За словами міністра, важливо запровадити санкції проти тих, хто займається просуванням проектів Путіна за кордоном.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів