Ми не сторона процесу: Кремль про рішення Гаазького суду щодо компенсації за окупований Крим

Нагадаємо, суд у Гаазі зобов'язав Росію відшкодувати українським компаніям збитки, пов'язані з анексією Криму

Открытый источник

Москва не вважає себе стороною судового розгляду в міжнародному арбітражному суді в Гаазі, який виніс рішення про виплату компенсацій ряду українських компаній у зв'язку з втратою активів у Криму. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає "Интерфакс".

"Росія ніяк не була представлена (на цьому суді, - ред.) і не направляла свого представника на цей судовий процес, тому ми не вважаємо себе стороною (процесу) в даному випадку", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, Третейський суд в Гаазі виніс одноголосне рішення про те, що Росія несе відповідальність за порушення прав українських інвесторів і повинна відшкодувати їхнім компаніям збитки за анексію Криму. 

У 2017 році Міжнародний арбітражний суд у Гаазі (Permanent Court of Arbitration) прийняв до розгляду позов найбільшої нафтовидобувної компанії "Укрнафта" проти Росії з метою отримання компенсації за незаконне захоплення автозаправних станцій (АЗС) компанії на території тимчасово окупованого Криму. 

Разом з позовом "Укрнафти" суд почав розгляд позову до Росії української компанії Stabil. Компанії заявляють, що Росія порушила умови російсько-українського двостороннього інвестиційного договору.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів