Москалькова попросила Денісову з'ясувати, що сталося з російським судном "Механік Погодін" у Херсоні

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що російське судно може бути затримано

Тетяна Москалькова Фото з відкритих джерел

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова попросила українську колегу Людмилу Денісову з'ясувати подробиці можливого арешту в Херсоні російського судна "Механік Погодін" і має намір зустрітися з екіпажем при згоді влади України, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на заяву російського омбудсмена.

"Надзвичайно стурбована фактом утримання Україною російського судна "Механік Погодін". У зв'язку з цим інцидентом я звернулася до Уповноваженого Верховної Ради України Людмили Денісової з проханням з'ясувати всі обставини події і повідомити мені максимально докладну інформацію про стан екіпажу судна, а також, при необхідності, надати їм гуманітарну допомогу, включаючи медичну", - зазначила Москалькова.

При цьому вона також просила за можливості зв'язатися з капітаном або старшим помічником капітана російського танкера. "У разі згоди української сторони планую відвідати наших моряків в порту м. Херсона", - заявила російський омбудсмен.

Раніше в ЗМІ була поширена інформація, що російське судно "Механік Погодін" може бути затримане в морському торговому порту Херсона. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів