Міноборони оголосило тендер на опитування жителів півдня Росії та окупованого Криму за 1,6 млн грн

За допомогою опитування хочуть з'ясувати, наскільки росіяни задоволені владою

EPA / UPG

Центр інформаційно-психологічних операцій Міноборони України оголосив тендер за 1,6 млн грн на проведення соціологічного опитування жителів Південного федерального округу Росії та анексованого Криму у рамках дослідження "Соціокультурна сегментація населення ПФО РФ". Про це повідомляють на Prozorro.

Військова частина в особі тимчасового виконувача обов'язків командира Володимира Живолупа замовила опитування громадської думки росіян під виглядом комплексного соціологічного дослідження.

Термін виконання послуг: 1 червня - 31 грудня 2018 року, орієнтовна вартість - 1,6 млн грн.

Новини за темою: Як громадяни України та Росії ставляться до Сталіна

Зазначено, що соцопитування має включати проведення щонайменше 20 фокус-групових дискусій і 2 тис. інтерв'ю віч-на-віч (face-to-face) вдома у респондента.

Предмет дослідження - потенціал активності жителів південних регіонів РФ і ступінь їхнього впливу на соціально-політичну ситуацію в регіоні.

Дослідження проводитимуть в Адигеї, Республіці Калмикії, Краснодарському краї, Ростовській області та анексованому Криму.

Новини за темою: Українці стали гірше ставитися до Росії, 49% хочуть закритих кордонів, - опитування

Жителям чотирьох російських регіонів та анексованого Криму планують ставити питання, чи задоволені вони чинною владою. Також їм ставитимуть питання, чи влаштовує їх робота цивільної та адміністративної систем у регіоні, та уточнять такі дані, як рівень доходу, стать, вік, освіта, національність, професія, сімейний стан і статус тощо.

Як повідомлялося, центр соціологічних досліджень у США Pew Research Center опублікував на своєму сайті результати опитування, проведеного серед громадян 40 країн світу, метою якого було з'ясувати ставлення до Російської Федерації та безпосередньо до її президента Володимира Путіна.

Новини за темою: У чому користь російських соцопитувань

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів