Мін'юст США звинуватив північнокорейського хакера у створенні вірусу WannaCry

У США дійшли висновку, що Пак Чин Х'єк працював програмістом у компанії Chosun Expo, яка мала офіси в КНДР та Китаї

Відкрите джерело Reuters

Прокуратура США та Федеральне бюро розслідувань 6 вересня висунули заочні звинувачення громадянину КНДР Пак Чин Х'єку у зв'язку з його участю у змові з метою проведення численних кібератак по всьому світу, які призвели до завдання шкоди безлічі комп'ютерів і значної утрати даних, грошей і інших ресурсів. Про це повідомила прес-служба міністерства юстиції США.

У США прийшли до висновку, що Пак Чин Х'єк працював програмістом у компанії Chosun Expo, яка мала офіси в КНДР і Китаї. Насправді ця фірма є підрозділом північнокорейської військової розвідки, переконані слідчі.

Новини за темою: Порошенко подякував світовій спільноті за визнання російського походження вірусу NotPetya

"Група хакерів, відома як Lazarus, зокрема, розробила і запустила в мережу вірус WannaCry, через який в травні 2017 року постраждали десятки тисяч комп'ютерів по всій планеті", - сказано в повідомленні. 

Нагадаємо, WannaCry - програма-вимагач грошових коштів, що вражає комп'ютери під управлінням операційної системи Microsoft Windows. Програма шифрує майже всі збережені на комп'ютері файли і вимагає грошовий викуп за їх розшифрування. Її масове поширення почалося 12 травня 2017 року - одними з перших були атаковані комп'ютери в Іспанії. Серед них за кількістю заражень лідирують Україна, Росія та Індія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів