Міністр оборони Швеції звинуватив російського колегу Сергія Шойгу у брехні

Раніше Сергій Шойгу, виступаючи 24 липня на колегії Міноборони РФ, розповів про нібито втягування Фінляндії і Швеції в структури НАТО

Голос Америки

Міністр оборони Швеції Петер Гультквіст відреагував на слова міністра оборони РФ Сергія Шойгу про співпрацю скандинавської країни з НАТО, назвавши їх брехнею. Про це повідомляє видання The Local в п'ятницю. 

"Те, що описує міністр оборони Росії, - це неправда. НАТО не має необмеженого доступу ні до фінських, ні до шведських територіальних вод і повітряного простору", - цитує Гультквіста видання.

Раніше Сергій Шойгу, виступаючи 24 липня на колегії Міноборони РФ, розповів про нібито втягування Фінляндії і Швеції в структури НАТО.

"У травні підписано договір, що передбачає їхню повноправну участь в навчаннях альянсу і можливість використання його систем управління військами та зброєю. Натомість НАТО отримав безперешкодний доступ до повітряного простору і територіальних вод цих країн", - сказав Шойгу.

Петер Гультквіст у відповідь своєму російському колезі заявив, що "Швеція вільна від військових альянсів, і ухвалює власні рішення". Міністр оборони додав, що вхід будь-якого іноземного судна або літака в територіальні води або повітряний простір Швеції можливий тільки після отримання спеціального дозволу.

Новини за темою: Глава Пентагону заявив про можливу зустріч з міністром оборони РФ Шойгу

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів