Міністерство юстиції США звинувачує сімох росіян у проведенні кібератак і крадіжці особистих даних

Мін'юст назвав сімох виконавців атак на ФІФА, Міжнародне антидопінгове агентство (WADA), ОЗХЗ та інші організації

Reuters

Мін'юст США звинуватив співробітників Головного розвідувального управління РФ у проведенні кібератак на ФІФА, Міжнародне антидопінгове агентство (WADA), ОЗХЗ, хімічні лабораторії у Великобританії і Швейцарії. Про це йдеться в оприлюдненій на сайті міністерства заяві.

Сімом співробітникам ГРУ пред'явили звинувачення в кіберзламах, крадіжці особистих даних, шахрайстві і відмиванні грошей.

У число обвинувачених увійшли військовослужбовці військової частини 26165 Євген Серебряков, Артем Малишев, Олексій Моренець, Дмитро Бадін та Іван Єрмаков, а також офіцери ГРУ Олег Сотников і Олексій Мінін.

Дії, в яких звинувачують росіян, були скоєні в період з грудня 2014 року по травень 2018 року. В цей час обвинувачені проводили кібератаки, які торкнулися громадян США, американських юридичних осоіб та міжнародних організацій.

Зокрема, зазначають у Мін'юсті, однією з цілей був збір даних про осіб та організації, залучені до розслідування застосування допінгу в Росії та публічного викриття "російської державної програми допінгу".

Раніше МЗС Великобританії звинуватило ГРУ Російської Федерації в організації "невибіркових і безрозсудних" кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа і спорту.

Джерело: Міністерство юстиції США

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів