Мінфін США готує санкції, пов'язані з "кремлівським списком", - Мнучин

Міністр вважає санкції ефективним інструментом і має намір застосовувати їх

Bloomberg

Глава Міністерства фінансів США готує санкції проти Росії, пов'язані з опублікованим наприкінці січня так званим "кремлівським списком". Про це повідомляє Bloomberg.

"Будуть санкції, що випливають з цієї доповіді", - заявив він у відповідь на запитання члена Палати представників від Демократичної партії Максіна Уотерса.

Новини за темою: Російські олігархи, які потрапили до "кремлівської доповіді", стикаються з додатковими фінансовими перевірками, - ЗМІ

Також американський міністр підтвердив, що в закритій версії доповіді містяться імена бізнесменів і високопоставлених російських осіб.

У той же час американський міністр підтвердив, що санкції не будуть вводитися проти боргів російського уряду.

Новини за темою: "Кремлівська доповідь" і політичні маневри Трампа

Раніше повідомлялося про те, що Міністерство фінансів США в кінці січня опублікувало "кремлівську доповідь", включивши до неї список з 210 осіб, у тому числі вищих російських чиновників, великих бізнесменів, керівників держкомпаній. Публікація "кремлівської доповіді" стала реалізацією прийнятого в США на початку серпня 2017 року закону "Про протидію супротивникам США допомогою санкцій" (Countering america's Adversaries Through Sanctions Act; CAATSA).

Новини за темою: У Мінфіні США пояснили, на чому базується "кремлівська доповідь": сайти, документи, рекорди, новинні сюжети та секретні джерела

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...