Девід Рокфеллер
Associated Press

Американський мільярдер і благодійник Девід Рокфеллер помер уві сні у віці 101 року. Про це повідомляє AP з посиланням на прес-секретаря бізнесмена.

Девід Рокфеллер був останнім у своєму поколінні однієї з найбільш відомих філантропічних сімей країни. Він був онуком засновника "Стандарт Ойл" Джона Рокфеллера і наймолодшим з шести дітей Джона Д. Рокфеллера-молодшого. Зі смертю його братів і сестер він став охоронцем статку його сім'ї та очолював велику мережу сімейних інтересів, ділових і благодійних, які варіювалися від охорони навколишнього середовища до мистецтва.

Згідно з даними прес-секретаря мільярдера Фрейзера Сейтеля, Девід Рокфеллер помер уві сні у своєму будинку в Покантіко-Хіллз у Нью-Йорку.

Щоб відзначити свій 100-річний ювілей у 2015 році, Рокфеллер віддав 1000 акрів землі поруч з національним парком у штаті Мен.

Девід Рокфеллер мав владу і вплив, не займаючи публічної посади. Однак він не уникав публічності як такої - подорожував і виступав на захист освіченого капіталізму.

"Американський капіталізм приніс більше вигод для більшої кількості людей, ніж будь-яка інша система в будь-якій частині світу в будь-який час в історії, - говорив Рокфеллер. - Проблема полягає в тому, щоб побачити, що система працює так ефективно й чесно, як це можливо".