Меркель заявила, що піде з посади голови ХДС, але буде канцлером Німеччини до 2021 року

За словами Меркель, після виходу з політики Німеччини вона не має наміру претендувати на будь-яку посаду в керівництві Євросоюзу

Reuters

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель на прес-конференції 29 жовтня підтвердила інформацію про свій намір відмовитися від посади голови партії "Християнсько-демократичний союз", повідомляє Zeit Online.

Водночас вона буде федеральним канцлером до наступних виборів у Бундестаг у 2021 році. Вона повідомила, що планує виступити на партійному з'їзді ХДС у грудні вже не як лідер політсили.

Також Меркель підкреслила, що після завершення своїх повноважень як федерального канцлера більше не буде висувати свою кандидатуру в Бундестаг.

За її словами, після виходу з політики Німеччини вона не має наміру претендувати на будь-яку посаду в керівництві Євросоюзу. 

Новини за темою: Стало відомо, чим Меркель займатиметься у Києві 1 листопада

Ангела Меркель довше за всіх попередників очолює партію ХДС (з 2000 року). З 2005 року вона перебуває на посаді канцлера Німеччини.

Зазначимо, що рейтинг керівного в Німеччині блоку християнських партій, який очолює Ангела Меркель, упав до найнижчого показника в історії.

Напередодні німецька антиіммігрантська партія "Альтернатива для Німеччини" (AfD) уперше отримала місця в усіх регіональних парламентах.

Коаліційна Соціал-демократична партія Німеччини дала партнерам з блоку канцлера ФРН Ангели Меркель час до 2019 року, щоб досягнути результату в політиці уряду, погрожуючи припинити альянс, якщо не станеться покращення після втрати партіями позицій на регіональних виборах у неділю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів