Меркель заявила про готовність повністю відпрацювати четвертий термін на посаді канцлера ФРН

Але в ХДС вимагають починати підготовку наступника

DW

Ангела Меркель планує і надалі очолювати Християнсько-демократичний союз (ХДС) і уряд Німеччини. Про це вона заявила в ефірі телеканалу ZDF, передає DW.

"Так, я хочу виконувати повноваження повний термін. Я належу до категорії людей, які виконують свої обіцянки", - заявила Меркель.

Новини за темою: Новий уряд Німеччини не буде змінювати політику санкцій проти РФ, – ЗМІ

Однак Меркель визнала, що після 12 років, протягом яких вона очолює уряд, у ХДС стали частіше вимагати починати підготовку наступника. Меркель вважає, що її авторитет у ХДС залишається непохитним.

У середу СДПН офіційно заявила про успішне завершення коаліційних переговорів з блоком ХДС/ХСС, очолюваним Ангелою Меркель. Коаліцію не могли сформувати майже півроку. В рамках договору про створення коаліції СПДГ отримала під своє керівництво Мінфін та міністерство праці, ХДС - міністерство економіки та Міноборони ФРН.

Новини за темою: Мартін Шульц відмовився від посади голови МЗС в уряді Меркель

ХДС/ХСС намагалися сформувати коаліцію з "вільними демократами" і "Зеленими", однак Крістіан Лінднер, голова "Вільної демократичної партії", вивів свою партію з переговорів. Пізніше прикладом демократів скористалися і "Зелені", які заявили, що з рештою кількістю голосів в парламенті у коаліції вийде "уряд меншості", і вони не бажають брати в ньому участь. Переговори з СДПН тривали тривалий час через розбіжності в питаннях міграційної політики, проте сторонам все ж вдалося дійти згоди.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів